Jesienna edycja testów sprawnościowych

Jesienna edycja testów sprawnościowych

Data: 2021-10-06

Drogi nauczycielu,

Informujemy, że z dniem 6.10.2021 r. rozpoczyna się jesienna edycja testów sprawnościowych Programu Szkolny Klub Sportowy, która potrwa do końca listopada.

Oznacza to, że w terminie 6.10-30.11.2021 r. każdy nauczyciel realizujący aktualnie program SKS ma obowiązek rozpocząć test w dzienniku SKS (zakładka „Testy sprawnościowe” i opcja „Rozpocznij test”). W ciągu 21 dni (od uruchomienia testu) należy przeprowadzić w swoich aktywnych grupach ćwiczebnych (dla wszystkich aktywnych uczestników) wymagane próby sprawności fizycznej, a wyniki wprowadzić we właściwe miejsce w elektronicznym dzienniku SKS i wysłać.

Niezrealizowanie zadania może skutkować niewypłaceniem środków lub rozwiązaniem umowy.

 

PODSUMOWUJĄC:

1. Test sprawnościowy należy rozpocząć w terminie 6.10-30.11.2021 r. (zalecamy rozpocząć testy jak najszybciej, aby warunki pogodowe nie przeszkadzały w realizacji prób biegowych).

2. Aby rozpocząć test, należy uruchomić go w systemie elektronicznym (link do instrukcji poniżej), a następnie przeprowadzić pomiary wśród dzieci, wprowadzić je do systemu i wysłać (prawidłowo wysłany test w liście testów sprawnościowych podświetla się na zielono i ma status "TAK" w kolumnie "Wysłany").

3. Od momentu uruchomienia testu w systemie na jego przeprowadzenie i wysłanie wyników w systemie jest 21 dni (niewysłanie testu w tym okresie skutkuje jego przeterminowaniem i brakiem możliwości wysłania wyników bez kontaktu z operatorem wojewódzkim programu).

Zalecamy zapoznać się z pełną instrukcją realizacji i wprowadzenia do dziennika testów sprawnościowychLINK

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2021-09-24

    #społecznośćSKS na wyjątkowym treningu w klubie wioślarskim LOTTO-Bydgostia

  • 2021-08-19

    #SKSkibicuje podczas LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej

  • 2021-11-03

    Czas na kolejny konkurs SKS - Jesienny warm-up!