Żyj zdrowo i sportowo - GieKSa w Szkole Podstawowej nr 47 w Katowicach

Żyj zdrowo i sportowo - GieKSa w Szkole Podstawowej nr 47 w Katowicach

Data: 2018-03-30

Uśmiech na ustach dzieci to coś,  na co czekamy wszyscy i nie brakowało go na ostatnich zajęciach w ramach programu Szkolny Klub Sportowy w Szkole Podstawowej nr 47 w Katowicach. 

Po rozgrzewce, kiedy wszyscy czekali na rozpoczęcie ćwiczeń na salę, ku zdziwieniu dzieci, weszli zawodnicy GKS Katowice. 

Piłkarze katowickiej GieKSy - Bartłomiej Poczobut oraz Patryk Wnuk, wzięli udział w zajęciach,  stanęli  i pomogli młodszym kolegom oraz koleżankom w trakcie ćwiczeń i zabaw. 

Największą frajdę dzieciom sprawiły wspólne zabawy i możliwość strzelania rzutów karnych, a także możliwość zadania wielu nurtujących pytań. Czy Bartek się dobrze uczył? Czy Patrykowi dużo czasu zajmuje przygotowanie do treningów i chodzenie do szkoły? Czy często faulują? Jak często strzelają gole? Jak przygotwują się do meczów? Ile trwa trening profesjonalnego piłkarza? Pytań nie brakowało, a przy okazji nasi najmłodsi dowiedzieli się, jak ważne jest łączenie sportu i nauki. 

Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze stworzonej przede wszystkim przez dzieci biorące aktywny udział w zajęciach. W ramach podziękowania za ciepłe przyjęcie, uczniowie otrzymali od zawodników upominki.

Dziękujemy drużynie GieKSy i mamy nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie już na Bukowej i cała drużyna SKS będzie kibicować z trybun!

Galeria ze spotkania dostępna jest tutaj.

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-04-07

    Łączy nas #programSKS - wspólne zajęcia z Górnikiem Zabrze.

  • 2018-03-16

    Dzień kobiet, unihokej i zajęcia na pływalni - odwiedziliśmy szkoły w województwie łódzkim

  • 2018-04-26

    Na Śląsku zamiast zwiedzać kopalnie, odwiedziliśmy kilka grup SKS!