Zapraszamy na #SKSnaŚLĄSKIM - 64. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego!

Zapraszamy na #SKSnaŚLĄSKIM - 64. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego!

Data: 2018-05-11

64. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego to wielka impreza lekkoatletyczna, która w tym roku zagości na Stadionie Śląskim. Ten najstarszy polski mityng, mający wielkie tradycje i bogatą sportową historię, odbędzie się 8 czerwca br. w Chorzowie.

W „Kotle Czarownic” nie zabraknie gwiazd polskiej i światowej lekkiej atletyki. W związku z rosnącą  popularnością „królowej sportu” pośród grup biorących udział w programie SKS i my możemy się tam pojawić!  Mamy też nadzieję, że na Stadionie Śląskim nie zabraknie przedstawicieli naszej SKS-owej społeczności.

#SKSnaŚLĄSKIM

Dzięki współpracy ze Śląskim Związkiem Lekkiej Atletyki mamy bezpłatne bilety dla uczestników programu Szkolny Klub Sportowy oraz ich  nauczycieli/opiekunów. Zapraszamy do czynnego udziału w Memoriale i  kibicowania naszym lekkoatletom z trybun Stadionu Śląskiego.

Oprócz biletów wstępu będzie na Was czekało nie tylko sporo sportowych emocji, ale i wiele innych atrakcji. W godzinach 13:00-15:30 odbędą się imprezy towarzyszące wydarzeniu. Swoje sportowe miasteczka wystawią m.in. Polski Związek Lekkiej Atletyki, AWF Katowice, Bridgestone oraz 4F. 

Jak się zgłosić do #SKSnaŚLĄSKIM?

Zgłoszenia grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia poprzez wysłanie wiadomości e-mail z uzupełnionym plikiem zgłoszeniowym (dokument Excel do pobrania tutaj) na adres: konkurs@szkolnyklubsportowy.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń to 25 maja 2018 r., godz. 12:00. Prosimy również  o zatytułowanie wiadomości #SKSnaŚLĄSKIM.

Grupy muszą składać się z uczniów biorących w programie SKS, ich nauczycieli/opiekunów. Każda zorganizowana grupa powinna składać się z minimum dziesięciu osób, a maksymalnie pięćdziesięciu osób z danej szkoły. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsce parkingu dla busów/autokarów, który zlokalizowany będzie przy Stadionie Śląskim o zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Grupy SKS ze Śląska zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej, wtedy z pewnością nie zabraknie dla Was miejsca na stadionie.

Za rekrutację grup i koordynację zadania odpowiada Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, krajowy operator programu SKS.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z zespołem można kontaktować się mailowo pod adresem konkurs@szkolnyklubsportowy.pl lub telefonicznie pod nr +48 724 930 075.

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-04-27

    Gry zespołowe, badminton, gimnastyka – fotorelacja z zajęć SKS na zachodnim pomorzu

  • 2018-04-13

    #ewaluacjaSKS - relacja z badań rozpowszechnienia wad postawy i masy ciała

  • 2018-05-14

    Hetman, wschodzący Białystok, mnóstwo słońca i wiele atrakcji na zajęciach SKS na Podlasiu!