Torwar przepełniony SKS-ową energią!

Torwar przepełniony SKS-ową energią!

Data: 2019-09-25

Po wakacyjnej przerwie, wróciliśmy nie tylko na zajęcia w szkołach, ale również rozpoczęliśmy eventy z cyklu #SKSonTour. Torwar przepełniła dziś niesamowita SKS-owa energia!

Po raz kolejny #społecznośćSKS pokazała swoje zaangażowanie, pasję oraz radość, która towarzyszy im podczas aktywności fizycznej.

Co nowego na #SKSonTour?

Było to wyjątkowy event…12 stacji, 350 uczestników i wiele niespodzianek.

Jedną z nich byli nasi sportowcy m. in. Sławomir Szmal oraz Paweł Korzeniowski, którzy wspierali oraz motywowali naszych uczestników przez całą imprezę.

 

Niespodzianki?

Tak! Było ich naprawdę sporo. Pokazaliśmy nową odsłonę #SKSonTour wprowadzając w obwód stacyjny nową stację – Triathlon. Na stacji uczestnicy mogli sprawdzić swoją wytrzymałość podczas biegu i jeździe na rowerach stacjonarnych.

Naszym celem jest nie tylko motywować dzieci do aktywności fizycznej, ale również pokazać, że #SKSedukuje. Oprócz zajęć z pierwszej pomocy pokazaliśmy, że wspieramy kampanię Gramy Fair. Na stacji zostały przeprowadzone warsztaty dotyczące walki z dopingiem w sporcie poprowadzone przez Polską Agencję Antydopingową (POLADA) oraz Emilię Ankiewicz - olimpijkę z Rio de Janeiro, srebrną medalistkę Uniwersjady w Gwangju i wielokrotną medalistkę mistrzostw Polski.

 

Podsumowując, jak zwykle było dużo wrażeń, uśmiech i sportowych emocji.

Naładowani pozytywną energią i zmotywowani do działania ruszamy dalej w Polskę.

 

Do zobaczenia!

#teamSKS

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2019-09-23

    Odkrywamy przed Wami kolejne miejsca, które odwiedzimy w ramach #SKSonTour

  • 2019-09-02

    Wyniki konkursu #aktywnewakacje

  • 2019-09-30

    300 dni do Igrzysk. Kibicujemy polskim olimpijczykom – konferencja prasowa Programu Szkolny Klub Sportowy!