SKSonTour i pierwszy przystanek "MAZOWSZE" zaliczony

SKSonTour i pierwszy przystanek "MAZOWSZE" zaliczony

Data: 2018-11-09

 

Tak! To właśnie dzisiaj czyli 9 listopada odbyła się pierwsza impreza z cyklu SKSonTour. Deklarowaliśmy mnóstwo wrażeń i emocji… i chyba udało się to zapewnić. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie spotkały się grupy SKS z całego Mazowsza. Wszystkim dziękujemy za obecność i aktywność, ale uważamy, że szczególne gratulacje należą się grupie najwytrwalszych podróżników! To uczestnicy programu SKS ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Radomiu wyruszyli o godz. 4:45 żeby do Ciechanowa dojechać na wyznaczoną godzinę. Do pokonania mieli ponad 200km, ale dali radę i dotarli na czas!

Wszystkich tych, którzy uważają, że mają gdzieś za daleko informujemy - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK "ZA DALEKO". 

I korzystając z okazji przypominamy o trwającej rekrutacji na SKSonTour w kolejnych województwach - LINK.

Dzisiaj SKSiaki zgodnie stwierdziły, że było warto i event uważają za udany. Zapytaliśmy, która ze stacji najbardziej przypadła im do gustu. Każda odpowiedź inna.. Deskorolka, wiosła, refleksomierz, u kogoś innego jeszcze speed-ball? To piękne bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

„Podobały mi się wszystkie stacje, ale zajęcia z pierwszej pomocy, były naprawdę super… dużo się nauczyliśmy!” - stwierdziła Ola.

"Te testy sprawnościowe też były ekstra, kiedy powtórka?" - dopowiedział Franek. 

Duże wrażenie na uczestnikach zrobiła również stacja mistrzów i możliwość treningu z  piłkarzami ręcznymi Orlen Wisła Płock: Aleksem Olkowskim, Kubą Więckowskim, Mikołajem Tartasem i Damianem Woźniakiem. Młodzi, ale zdolni szczypiorniści przez cały dzień prowadzili zajęcia dla uczestników programu SKS. 

Podsumowując, dużo się działo.. ciężko to opisać, ale naprawdę warto zobaczyć fotogalerię. Dużo tam uśmiechniętych, dziecięcych twarzy, a przecież to jest w tym wszystkim najważniejsze.

DZIĘKUJEMY I JUŻ NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEGO PRZYSTANKU NA NASZEJ SKSOWEJ TRASIE!

 

BIAŁYSTOOOOOOK - NADCHODZIMY - #SKSodTourPODLASIE :) 

 

 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-11-05

    Zróbmy coś dla Niepodległej - może zdjęcia i SKSowy kolaż?

  • 2018-10-29

    #SKSonTour - rekrutacja czas start!

  • 2018-11-16

    Białystok, Łódź, Karlino i ponad 2000 km w kilka dni!