#SKSedukuje - materiały szkoleniowe i kody rabatowe

#SKSedukuje - materiały szkoleniowe i kody rabatowe

Data: 2018-10-02

Na wstępie pragniemy podkreślić, że jest nam niezwykle miło, że Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy realizuje inicjatywę Ministerstwa Sportu i Turystyki: Program Szkolny Klub Sportowy. Pełniąc tę niezwykle odpowiedzialną funkcję dużo wysiłku wkładamy w jego codzienne funkcjonowanie - działania koordynacyjne, ewaluacyjne i promocyjne. Staramy się również prezentować, że Program SKS to nie tylko pozalekcyjne zajęcia sportowe, ale coś zdecydowanie więcej.

SKS to społeczność, to ludzie, którzy dzielą się swoją pasją i przekazują pozytywną energię. Wszystko to, w jednym celu, którym jest upowszechnianie sportu i aktywności fizycznej. Prowadzone działania pokazują, że SKS łączy pokolenia, motywuje, wspiera i edukuje!

I to właśnie na tym wsparciu i edukacji chcemy się skoncentrować. Konferencja Szkoleniowa „NOWOCZESNE ZAJĘCIA SKS” to wyjście naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom nauczycieli wychowania fizycznego. Wiemy, że chcecie się szkolić i rozwijać, a my chcemy stwarzać ku temu przestrzeń i możliwości. Doceniamy Wasze zaangażowanie i dziękujemy, że jesteście z nami. Do współpracy przy działaniach szkoleniowych zostali zaproszeni najlepsi specjaliści, trenerzy i instruktorzy. Przed Wami duża dawka merytorycznej wiedzy oraz prawdziwej motywacji! Zachęcamy do korzystania z dostępnych materiałów i konspektów - http://szkolnyklubsportowy.pl/uploaded_files/15381395481000_sks-edukuje-nowoczesne-zajecia-sks-konspekty.pdf 

Staramy się również wprowadzać i promować nowoczesne formy aktywności fizycznej. Podczas konferencji odbyły się mini targi innowacji sportowych. Nauczyciele mieli możliwość spróbowania jazdy na desce, fishce, sprawdzili się również podczas gry w speed-ball, crossminton (speedbadminton). Dużym zainteresowaniem cieszył się również TrickBoard oraz Blackroll. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy specjalne hasło rabatowe PROGRAMSKS. Zniżki są dostępne w sklepach internetowych naszych partnerów! Szczegóły są dostępne poniżej. 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-10-01

    #SKSedukuje - fotorelacja z Konferencji Szkoleniowej

  • 2018-09-20

    3, 2, 1... START! Czas na jesienną edycję testów sprawnościowych!

  • 2018-10-05

    Piątkowe popołudnie w warszawskich szkołach - fotorelacja z wizytacji zajęć SKS