Piątkowe popołudnie w warszawskich szkołach - fotorelacja z wizytacji zajęć SKS

Piątkowe popołudnie w warszawskich szkołach - fotorelacja z wizytacji zajęć SKS

Data: 2018-10-05

Statystyki z dziennika SKS nie kłamią!  Mamy potwierdzone info dotyczące najpopularniejszych sportów podczas zajęć SKS. To głównie gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka i ręczna), lekkoatletyka oraz gry i zabawy ruchowe! Niebawem przygotujemy dla Was specjalną infografikę prezentującą powyższe dane, ale tymczasem mamy potwierdzenie ze szkolnych boisk, że piłka nożna i siatkówka rzeczywiście cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

Nasz zespół #teamSKS odwiedził dzisiaj dwie warszawskie szkoły - SP nr 391 oraz Zespół Szkół nr 18. W tej pierwszej króluje piłka nożna, natomiast w drugiej, licealistki wybierają siatkówkę. 

W szkole na Żoliborzu zajęcia prowadzi pan Marcin, który do swojej grupy zrekrutował uczniów klasy pierwszej. Głównie chłopców bo prowadzi piłkę nożną i jak sam mówi ta 15-osobowa ekipa to prawdziwy wulkan energii. Od samego początku zajęć obserwujemy dobrą organizację i ogromne zaangażowanie uczniów. I to co najpiękniejsze, SKSiaki zgodnie stwierdzają, że SKS jest super, a zajęcia z Panem Marcinem mogłyby być nawet codziennie. Chłopcy, dziękujemy za godzinę pełną wrażeń i sportowych emocji, szczególnie podczas tak długo wyczekiwanych rzutów karnych. Dobra robota, przybijamy piątki i pozdrawiamy serdecznie! 

Z Żoliborza wyruszyliśmy na Bielany. Odwiedziliśmy siatkarki z tzw. "Reymontówki", które pod czujnym okiem Pani Urszuli przygotowują się do międzyszkolnych zawodów.  Życzymy powodzenia i dużo radości oraz satysfkakcji z uprawiania sportu. 

Podczas naszych wizytacji nagraliśmy, krótki materiał filmowy! Publikacja już niebawem, bądźcie czujni, śledźcie nasze social media:

Facebook - link

Instagram - link. 

 

Zespół SKS 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-10-02

    #SKSedukuje - materiały szkoleniowe i kody rabatowe

  • 2018-09-26

    Wielka dawka motywacji i merytorycznej wiedzy - Konferencja Szkoleniowa Nowoczesne Zajęcia SKS

  • 2018-10-12

    #SKSpomaga - PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA