Olimpijczycy, rekordy, niespodzianki czyli wielki powrót SKSonTour

Olimpijczycy, rekordy, niespodzianki czyli wielki powrót SKSonTour

Data: 2019-03-19

Po prawie trzech miesiącach bez SKS-owych eventów wróciliśmy. Uczestnicy  SKSonTour we Włocławku zgodnie stwierdzili, że był to powrót w znakomitym stylu... i doborowym towarzystwie! 

Olimpijczycy? 

Na Stacji Mistrzów gościliśmy Anetę Szczepańską - srebrną medalistkę olimpijską z Atlanty, która zaprezentowała podstawowe elementy judo i przekazała uczestnikom ogromną dawkę motywacji. 

Na stacji wioślarskiej pojawił się polski sternik Ryszard Kubiak czyli brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Moskwy. To właśnie on najgłośniej kibicował wiosłującym SKSiakom! Przydały się też jego cenne wskazówki i sugestie... swoim doświadczonym okiem wyłapał też kilku chłopców z predyspozycjami do wioślarstwa. Kto wie, może w przyszłości to właśnie oni będą zdobywać medale dla Polski? 

Rekordy? 

Dobra atmosfera to podczas #SKSonTour standard, ale tym razem położyiśmy też duży nacisk na rywalizację. Cytując Kacpra Kacpę Lachowicza, który prowadzi nasze wydarzenia, "wszyscy jesteśmy zwycięzcami"... ale kilku osobom należą się szczególnie wielkie brawa i zostali oni wyróżnieni na tle SKS-owej społeczności. Spójrzcie poniżej jak pasują im te medale! 

Niespodzianki?

Jeśli chodzi o niespodzianki to było ich całkiem sporo, m.in. stacja z ruchomą ścianką wspinaczkową - tego chyba nikt się nie spodziewał! Kolejna, to wizyta Michała Michalaka - koszykarza Anwilu Włocławek, który pomimo kontuzji pojawił się w Zespole Szkół Samochodowych i dzielnie wędrował między stacjami rozdając plakaty drużyny Mistrzów Polski. Następnie? SKS-owe gadżety i "selfie time". 

Ogólnie mnóstwo radości? 

To już klasyka, bez tego nie mogłoby odbyć się jakiekolwiek nasze wydarzenie, ale podsumowując:

Był to dzień pełen wrażeń, wyzwań, motywacji i sportowych nowości!

Za współpracę dziękujemy zaangażowanym podmiotom:

 • Urząd Miasta Włocławek 
 • Kujawsko-Pomorskie Stwoarzyszenie Związków Sportowych 
 • Zespół Szkół Samochodowych.

ze sportowymi pozdrowieniami i do zobaczenia wkrótce!

#teamSKS!

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

 • 2019-03-13

  #SKSedukuje 2019 – przed nami pierwsza konferencja szkoleniowa

 • 2019-02-23

  Parkrun&SKS - rozbiegany Kołobrzeg!

 • 2019-03-25

  350 tysięcy SKS-iaków, czyli SKS-y wracają do szkół