Kraków, Banino, Nowe Miasto Lubawskie - co się działo podczas #SKSonTour?

Kraków, Banino, Nowe Miasto Lubawskie - co się działo podczas #SKSonTour?

Data: 2018-12-07

Grudzień rozpoczęliśmy z przytupem! Minął dopiero pierwszy tydzień, a za nami już trzy wydarzenia z cyklu #SKSonTour. 

3 grudnia odwiedziliśmy Kraków, gdzie na Stacji Mistrzów gościliśmy Pawła Janusza - mistrza świata w karate tradycyjnym. Ponadto swoją obecnością zaszczycili nas młodzi i zdolni polscy lekkoatleci - Tymoteusz Zimny i Aleksandra Gaworska. 

W Krakowie atmosfera była znakomita, ale my musieliśmy ruszyć dalej. W czwartek byliśmy w Baninie i towarzyszył nam bardzo wyjątkowy gość. Oczywiście chodzi o Mikołaja, któremu udzieliło się SKS-owe szaleństwo i ten straszy, siwy Pan próbował swoich sił na deskorolce, ergometrach wioślarskich i podczas gry w speed-ball. Dla grzecznych SKS-iaków były prezenty! 

 

Prosto z Banina pędziliśmy na Warmię i Mazury by w piątek spotkać się z uczestnikami #programSKS w Nowym Mieście Lubawskim.Była orkiestra dęta, która wykonała dwa inaugurujące utwory. Był przemarsz uczestników i oficjalne rozpoczęcie, po którym nastąpił pokaz grupy cyrkowej PAKA. Następnie standardowo – energetyczna rozgrzewka i przejście na stacje. 

Większość SKS-owych stacji już pewnie doskonale znacie, ale jedna to zupełna nowość. W Nowym Mieście Lubawskim postawiliśmy na lokalne tradycje. Do współpracy zaprosiliśmy uczestniczki #programSKS ze Szkoły Podstawowej w Jamielniku, które pod czujnym okiem nauczycielki Grażyny Zagórskiej uczyły żonglerki, chodzenia na szczudłach i jazdy na monocyklach! 

 

 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-11-23

    Czym zaskoczył nas SKSonTour na Dolnym Śląsku?

  • 2018-11-16

    Białystok, Łódź, Karlino i ponad 2000 km w kilka dni!

  • 2018-12-11

    SKSonTour w Lublinie - 9/9