INFORMACJE DLA NAUCZYCIELI - DZIENNIK SKS 2019

INFORMACJE DLA NAUCZYCIELI - DZIENNIK SKS 2019

Data: 2019-01-24

Szanowni Państwo,

Drodzy nauczyciele,

 

Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, operator krajowy programu Szkolny Klub Sportowy pragnie bardzo serdecznie powitać wszystkich nauczycieli prowadzących zajęcia w III edycji #ProgramSKS.

Pełniąc tak odpowiedzialną funkcję, na wstępie chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy dumni, że SKS-owa społeczność stale rośnie i wspólnie realizujemy spójną misję, którą jest upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie wprowadzania aktualizacji i modyfikacji w dzienniku SKS, tak aby w tym roku korzystanie z tego narzędzia było jeszcze prostsze! Możliwość rejestracji i logowania będzie możliwa od 29 stycznia br. poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie:

29 stycznia br. w panelach rejestracji i logowania będą dostępne filmowe instrukcje korzystania z dziennika SKS.

W zakładce www.szkolnyklubsportowy.pl/do-pobrania znajdują się aktualnie obowiązujące zgody oświadczeń rodziców/pełnoletnich uczestników, a nauczyciele prowadzący zajęcia są zobowiązani do posiadania oryginałów zgód oraz wgrania ich skanów w dzienniku SKS. W zakładce Do pobrania są również dostępne materiały promocyjne – plakaty, grafiki itp. Zachęcamy do korzystania, ponieważ informacje o realizowanych zajęciach powinna być ogólnodostępna.

Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych!

Na profilu https://www.facebook.com/szkolnyklubsportowy/ jest dostępny film, w  którym do udziału w programie SKS zachęca sam Bartosz Kurek – Mistrz Świata i Sportowiec Roku 2018. Ponadto, dzięki aktywności w mediach społecznościowych, grupy biorące udział w programie mają również szanse na zdobycie SKS-owych gadżetów i upominków! Jeśli wśród nauczycieli są chętni do pokazania swoich zajęć prosimy o kontakt pod adres e-mail – info@szkolnyklubsportowy.pl .

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Zespół Projektów Instytutu Sportu – PIB

#teamSKS

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI