Czym zaskoczył nas SKSonTour na Dolnym Śląsku?

Czym zaskoczył nas SKSonTour na Dolnym Śląsku?

Data: 2018-11-23

Uczestnicy każdego wydarzenia z cyklu SKSonTour mają możliwość spotkania z profesjonalnymi sportowcami. Dotychczas gościliśmy już szczypiornistów i siatkarki, lekkoatletów, kajakarzy i bokserów. Sportowych atrakcji nigdy nie nam brakowało, ale spotkanie w Oleśnicy było wyjątkowe. Po raz pierwszy mieliśmy do czynienia z niepełnosprawnym sportowcem, a konkretnie parakolarzem. Chodzi oczywiście o Rafał Mikołajczyk – zdobywcę Pucharu Europy, Mistrza Polski, lidera światowej listy UCI. Rafał ma na swoim koncie liczne sportowe sukcesy. Jednak to co najpiękniejsze, to fakt iż wszystkich zaraża uśmiechem, pozytywnym nastawieniem i pokazuje, że w życiu zawsze trzeba walczyć do końca! Jesteśmy przekonani, że dla uczestników #programSKS to ogromna dawka motywacji.

Rafał – ekipa z dolnośląskiego #SKSonTour bardzo Ci dziękuje za to niezwykle inspirujące spotkanie i liczy na kolejne spotkania!

Dziękujemy również pozostałym sportowcom, którzy zaszczycili nas dzisiaj swoją obecnością. Lekkoatleci (mistrzowie świata w sztafecie 4x400m – Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk) oraz Agata Ozdoba-Błach (medalistka mistrzostw świata w judo). Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć aby przekonać się jak nasi mistrzowie radzili sobie jeżdżąc na deskorolce i grając w speed-ball. Sportowcy pojawili się również na stacjach z testami sprawności fizycznej. Był zwis na drążku, bieg wahadłowy i refleksomierz. Wszędzie mnóstwo wrażeń i bicie własnych rekordów!

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-11-20

    SKS 2019 - nabór trwa! Dołącz do naszej SKS-owej społeczności.

  • 2018-11-09

    SKSonTour i pierwszy przystanek "MAZOWSZE" zaliczony

  • 2018-12-07

    Kraków, Banino, Nowe Miasto Lubawskie - co się działo podczas #SKSonTour?