Czas na wrześniowy powrót do gry - co Was czeka w tym semestrze?

Czas na wrześniowy powrót do gry - co Was czeka w tym semestrze?

Data: 2018-09-03

Wszystko co dobre, szybko się kończy… Chwila, chwila! Szkoła nie jest taka straszna, jak ją malują. Do plecaka oprócz książek i zeszytów warto zapakować sportowy strój - wracamy z SKSami!

W tym roku dołożymy wszelkich starań, żeby zaskoczyć Was jakością zajęć i tworzyć przestrzeń do rozwoju. A to wszystko po to, żeby społeczność SKS była aktywna i zdrowa!

Przejdźmy do konkretów - co na Was czeka?

Drodzy Nauczyciele, od września spodziewajcie się konferencji szkoleniowych podczas, których będziecie mieli okazję poznać nowe formy aktywności takie jak speedball, trickboard i teqball. Brzmi tajemniczo? Więcej szczegółów i sportowych innowacji zdradzimy Wam 26 września na warszawskim AWFie. Dodatkowo przygotowujemy inspirującą bazę wiedzy - materiały szkoleniowe, filmy i wsparcie merytoryczne. W tym roku zdecydowanie #SKSedukuje!

 

Dzieciaki! O Was też pamiętamy! Od września ruszają warsztaty i eventy, w trakciektórych będziecie mogli integrować się z innymi grupami SKS, a także poznać sportowców. Mamy coś jeszcze! Już wkrótce będziecie mogli skorzystać z aplikacji, którą szykujemy z myślą o Was. Będzie ona nie tylko źródłem dobrej zabawy i wartościowej wiedzy, ale pozwoli Wam także zdobywać punkty dla SKSowych grup! Nie przegapcie także naszych działań w sieci - wkrótce pojawią się tam konkursy i wiele atrakcji - https://www.facebook.com/szkolnyklubsportowy/ .

 

Drodzy Rodzice, o Was też nie zapominamy! Wspomniana aplikacja będzie użyteczna także dla Was - pozwoli monitorować postępy dziecka. Zapraszamy także do tego, żebyście regularnie odwiedzali naszą stronę - zawsze znajdziecie na niej wiele inspirujących treści i motywacji. Mimo że letnie dni już za nami, zachęcamy Was do rodzinnej aktywności w myśl, że przykład idzie z góry. Wspólny uprawianie sportu to świetna opcja na budowanie pokoleniowych więzi.

 

Jak widzicie czeka nas sporo nowych wyzwań, więc wracamy do pracy ze zdwojoną siłą. Życzymy Wam przyjemnego powrotu do obowiązków i widzimy się wkrótce na sportowych boiskach!

 

Zespół SKS

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-08-30

    Po wakacyjnej przerwie czas wrócić na sportowe boiska – informacja prasowa

  • 2018-08-09

    #SKSnaWAKACJACH

  • 2018-09-10

    "Sport kształtuje nie tylko nasze ciało, ale i osobowość" - fotorelacja z konferencji prasowej #programSKS