Co SKSiaki z Otmuchowa robią w Instytucie Sportu?

Co SKSiaki z Otmuchowa robią w Instytucie Sportu?

Data: 2018-10-28

Uczestnicy programu Szkolny Klub Sportowy ze Szkoły Podstawowej na 1 w Otmuchowie przyjechali na wycieczkę do Warszawy! Oprócz standardowego zwiedzania Łazienek Królewskich, Starego Miasta otmuchowskie SKSiaki postawiły też na sport. Wczoraj odwiedzili stadion PGE Narodowy, dzisiaj zwiedzają Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy, który pełni funkcję krajowego operatora programu SKS. 

Nie ukrywamy, że grupa SKS z Otmuchowa to jedna z naszych ulubionych. Dlaczego? To bardzo proste - SKSiaki z Otmuchowa są niezwykle zaangażowani w prowadzone działania. Biorą udział we wszystkich możliwych konkursach, badaniach, eventach oraz udowadniają, że SKS łączy pokolenia, motywuje, podróżuje i kibicuje. Warto zwrócić również uwagę na postać Pani Marty Pilarczyk - nauczycielki, która z ogromną pasją wykonuje swój zawód, zachęcając do aktywności fizycznej swoich podopiecznych.

Chcieliśmy zrobić naszym gościom niespodziankę i przygotowaliśmy dla nich symboliczne, SKSowe upominki, a tymczasem to oni totalnie zaskoczyli nas. Otrzymaliśmy od nich wyjątkowy plakat! 

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że ta wizyta w Instytucie Sportu będzie miło wspominana. Do zobaczenia niebawem!

 

#teamSKS 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-10-29

    #SKSonTour - rekrutacja czas start!

  • 2018-10-25

    #SKSedukuje na Pomorzu - relacja z konferencji szkoleniowej

  • 2018-11-05

    Zróbmy coś dla Niepodległej - może zdjęcia i SKSowy kolaż?